Whatsapp
Tıkla Ara

Web Tasarım

Web Tasarım ; genellikle ön yüz tasarımı dediğimiz sitenin dışarıdan görünen yüzünün tasarlanması demektir. Ancak Türkiye’de Web Tasarım dendiğinde hem önyüz tasarımı hem de arka plan yazılımı ‘nın beraber yapıldığı ve komple bir sistem tasarımı anlamında kullanılmaktadır.

Web Tasarımı ; Frontend ve Backend çalışmalarının beraber yapıldığı, sitenin frontend ( önyüz ) ve backend ( arkayüz ) yazılımı olarak toplamda ‘’Sistem Tasarımı’’ adının daha uygun olduğu anlatımdır.

Web Tasarım kelimesinin genel geçer anlatımını bu şekilde söyleyebilsek de, aslında Web Tasarım, anlam olarak çok daha kısa cümlelerle ifade edilebilen ancak çok karmaşık yapıların olduğu bir sistem anlamına gelmektedir. Web Tasarımı ‘nın içeriğinde .NET veya PHP gibi arka planda çalışan yazılımlar ve HTML ile CSS ‘in oluşturduğu ön plan tasarımları beraberce bulunmaktadır.

Aslında bu kavramı hem Tasarım kısmı hem de Yazılım kısmı olarak ayırmak çok daha uygundur. Web Tasarım ve Web Yazılım olarak ikiye ayırabileceğimiz bu yapıyı tek tek ayırdığımızda ülkemizde Web Yazılım hemen hemen hiç aranan bir kelime olmasa da işin özü aslında Web Yazılımı derken çok daha büyük bir önem arz eder.

Web Yazılım ; Tasarım boyutundan arınmış olarak söylenirse sadece Yazılım kısmı olarak değerlendirilebilir. Aslında bunu, PHP veya .NET yazılım dilleri ile birbirinden ayırabiliriz. Dolayısıyla Web Yazılımı dediğimizde komple bir arka plan yazılım sistemi ortaya çıkacaktır.

Kimileri Web Tasarım dese de aslolan orjinalde Web Yazılım olacaktır. Tasarım sadece ön yüz olacak, daha ziyade Grafikler ve Grafik tasarımı alanında düzenlenen bir yapı anlamına gelecektir.

Bu sebeple siz siz olun genellikle yazılıma daha çok önem verin. Tabii ki Frontend yazılımcısı ve Backend yazılımcısı birbirinden ayrı da bulunabilir, Komple hem yazılımı hem tasarımı yaptırabileceğiniz Full Stack Developer bulunursa her ikisi de aynı kişi tarafından yapılabilir.

Developer yani geliştirici olarak adlandırdığımız yazılımcılar, kendi içlerinde böylece 3’e ayrılmış oldu. Bugün bir yazılımcının aylık kazancı ortalama yeni başlayan 6 ila 8 bin lira civarında, orta kademe genellikle 12 – 15 bin lira, üst kademe ise genellikle 20 ila 25 bin liraya kadar ücret alabilir. Bu da yazılım giderlerinin arttığını ve ülkemizde yazılım yapmanın daha pahalı bir hale geldiğini göstermektedir.

Ancak ‘’pahalı ise iyidir’’ cümlesi de geçersizdir. Daha çok sürüme oynayan firmalar daha uygun fiyatlara çok iyi işler yapabiliriler. Biz de bu firmalardan biri olarak söylemekteyiz ki, referanslarımıza baktığınızda sizin de göreceğiniz çok güzel tasarımları olan ve çok zengin içerikli Web Tasarımları ‘mız bulunmakta. Seçiminize sunulmuş 100’ün üzerinde web tasarımı sizlerin incelemesini bekliyor. Mutlaka içinde sizin de çok beğeneceğiniz sistemler olduğuna eminiz.

DEVAMINI OKU
Web Tasarım
Web Tasarım
MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Enes İrfan Ordulu
Kurumsal İnşaat Şirketimiz için 15 gün içinde harika bir internet sitesi yaptınız. Bu kadar kısa zamanda yaptığınız bu güzel iş için Beylikdüzündeki inşaatımızdan dijital pazarlama ekibinizin yardımıyla birçok dairemizi sattık. Yeni projemiz için de sizlerle çalışacağız. Akşam 10 da bile acil bir durumda telefonumu açtınız, bunlar çok önemliydi. İyi ki sizle çalışmışım.
Ayla Çerkez
Dropshipping hakkında bilgi almak için aradığımda bana tam 1 saat anlatım yaptınız ve bütün sorularıma cevap verdiniz. Daha sonra bana XML buldunuz, 5 6 ay sabredin ve çok iyi satışlar olacak dediniz. Erhan Bey, bunca emek boşa gitmedi. Her ay 15 bin lira kazanıyorum şimdiden. Ben size ne diyeyim, Allah razı olsun. Hep yanımda durdunuz, evelAllah başardık.
Şenol Dağdeviren
Sapanca Villa Projemiz için beraber çalıştık, 3 ay süren bu harika yazılım herkezin beğenisini topladı, ekip arkadaşlarım da çok memnun kaldılar. Rezervasyon sistemi hatasız çalıştı ve aylardır hata yüzü görmedik. Sizi çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz. Emin olun size her zaman referans olacağız.
Burhan Çakmak
Bağcılardaki özel hastanemizin rezervasyon sistemini 1 ay gibi kısa bir sürede yaptığınız için ayrıca dijital çalışmalarımıza 5 kişilik bir ekip ayırdığınız için sizlere hastanemiz adına çok teşekkür ederiz. Bize verdiğiniz emekten ötürü, sizleri herkeze tavsiye ediyorum.
Deniz Dilek Obaoğlu
Erhan Bey, size ne kadar teşekkür etsem az biliyorum ama en azından bu yorumu yazmak istedim. Benim için her şeyden önce bana ayırdığınız saatler süren anlatımlarınız ve inanılmaz bilgileriniz inanılmaz işime yaradı, bana emek verdiniz herşey şimdi çok güzel, hak ettiğim parayı kazanıyorum, Çooooook Teşekkür ederim.
Ahmet Mümin Alagöz
Sizi Metin tavsiye etmişti 20 senelik arkadaşımı dinleyerek size ulaştım, inanılmaz bir ekibiniz var, 10 tane firmayla çalışmışımdır şimdiye kadar ben daha sizin gibi profesyonel firma görmedim inanın görmedim.
Nilay Sevda Koca
Sitenizde E ihracat Sitesiyle ilgili yazınızı okudum, bilgilendim, herşey böyle başladı derken her ay 1850 dolara kadar ulaştı sitem sayenizde. Okadar beğeniliyor ki, sizle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.
Hakan Türkmen
SK interactive için bir arkadaşım sağ olsun yönlendirme yaptı, bir E Ticaret firması için paket aldık, o kadar memnunuz ki gerçekten inanılmaz bir tasarım yaptınız gören herkes kim yaptı bu siteyi diye soruyor. Allah razı olsun
Zafer Kama
E Ticaret yapanlara sesleniyorum :) Entegrasyon var, Kargo var, Muhasebe var, XML çekimi hatasız Dropshipping için biçilmiş kaftan bi yapınız var, çok özel bi ajans kurmuşsunuz, sizden çok memnunuz
Rahmetullah Özer
Rent a Car sitesi yapmak için onca yer aradım, bikere fiyatınız çok iyi, ikincisi Hızlı Çalışıyorsunuz Allah var, sistem de çok şık oldu, aradığımızı bulduk çok şükür.
Osman Gültekin Savcı
Firma yöneticisi ile görüştüğümde iyi iş çıkaracaklarını anlamıştım lâkin bu kadar iyi bir iş beklemiyordum, harika iş!
Leyla Sungur
Bir güzellik merkezi için başvuru yaptım, gördüğüm en iyi tasarım bu hakkaten, iyi ki çalışmışım sizlerle, sevgiler.
Muratcan Bekmez
Emlâkçı sitemize gösterdiğiniz özen ve tasarımın hoşluğundan dolayı Teşekkürler, çok kısa zamanda harika bir iş çıkarttınız...
Gizem Ulaş Gezici
Muhasebe sisteminiz harika, her istediğim aynı gün yapıldı, sizin gibi ajans kaldı mı bilmiyorum ama gördüğüm en iyisisiniz, Varolun...
Onur Çemen
Recep Bey harika bir yazılımcı, gerçek bir usta, her şeyi aynı dakikasında yapıp teslim eden müthiş biri tanışmanızı tavsiye ederim.
Zeynep Önal Kaplan
Eşimin Çiçekçi Firmamız için yaptırmak istediği Web sitesi için ben ilgilendim, iyi ki ben ilgilenmişim, satışlarımız yeni sitemizi yaptırdıktan sonra resmen patladı.
Sevgi Yücel
Antalya gazetesine verdiğiniz büyük hizmetten dolayı çok Teşekkür ederiz. İyiki sizle çalışmışız çok memnun kaldık.
Mehmet Başeskici
Büyük Kıbrıs Kütüphanesi ve Ydü adına sizlere çok teşekkür ederiz, muhteşem bir çalışma yaptınız, ellerinize sağlık, Kıbrıstan sevgilerimizle...
Ahmet Haşim Sonca
Erhan Bey ve ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Erhan Bey harika bir bilgi adamı, kendisini tanımak ve onunla çalışmak bize çok şey kazandırdı.
Aleyna Bilirce
E Ticaret sistemi edindik, pazaryeri entegrasyonu yaptık, mobil uygulama yaptık. Hepsi de hatasız ve düzgün çalıştı. Emekleriniz bizi bu noktaya getirdi, Sağolun
SİTE KURMA FİYATLARI
Paket 1
Paket 2
Paket 3
Paket 4 ÖNERİLEN
Paket 5
Nedir ?
Eski Fiyat
İndirimli Fiyat
Yıllık Yenileme
1 Yıl Ücretsiz Hosting
1 Yıl Ücretsiz Destek
1 Yıl Ücretsiz SSL Sertifikası
Full Mobil Uyum %100 Mobil Uyumu
Sınırsız Upload Download ve Bandwith
Sınırsız Mail Açma ve Kapatma
Mega Filtreleme Pro Sistemi
Web Akıllı Search Pro Sistemi
2 Farklı Yabancı Dil Entegrasyonu
Paytr Ödeme Sistemi
Iyzico Ödeme Sistemi
Yurt Dışı Klarna ve Idea Ödeme Sistemi
Bizim Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Net Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Paraşüt Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Mikro Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Nebim Muhasebe Entegrasyonu
Google Full Pagespeed Pro 80 +
Aras Kargo Api Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
Sürat Kargo Api Entegrasyonu
UPS Kargo Api Entegrasyonu
N11 Pazaryeri Entegrasyonu
Modanisa Pazaryeri Entegrasyonu
Hepsiburada Pazaryeri Entegrasyonu
Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu
Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu
Pazaryerleri Ürün Varyant Ekleme Sistemi
Google SEO Link Yapılandırma ve Ekleme Aracı
Google Analytics Entegrasyonu
Google Search Console Entegrasyonu
Google Ads Entegrasyonu
Instagram Mağaza Entegrasyonu
Özel Web Sitesi Tasarımı ve Front End Geliştirme
B2B Özel Bayilik Sistemi ve Bayii Kar Marjı Sistemi
C2C Özel Pazaryeri Sistemi ve Pazaryeri Oluşturma
Özel Android - IOS Aplikasyonu ve Entegrasyonu
Özel İstek Hakkı ve Bireysel Müşteri Temsilcisi
7/24 Whatsapp İletişim Hattı Özel Müşteri Girişi
Müşteriye Özel Bulut SSD Gelişmiş Server Sistemi
Kurumsal
7.000 TL + KDV
5.000 TL + KDV
500 TL + KDV
Kurumsal
9.000 TL + KDV
6.500 TL + KDV
750 TL + KDV
E-Ticaret
9.500 TL + KDV
7.500 TL + KDV
1.000 TL + KDV
E-Ticaret
12.000 TL + KDV
10.000 TL + KDV
1.500 TL + KDV
Özel Paket
17.500 TL + KDV
12.500 TL + KDV
2.500 TL + KDV

Site Kurma Fiyatları ; Ortalama bir yazılımcı çalışma arkadaşımızın 1 Aydaki hakediş miktarı, sosyal devlet giderleri gibi ek giderlerinin hesaplanarak, yazılım ve tasarımın ne kadar zaman alacağına bağlı olarak toplanınca elde edilen toplam giderlere kar marjı konarak hesaplanmaktadır.

Web Sitesi Kurma Fiyatları ; Web Sitesinin hangi alanda faaliyet göstereceğine, altyapı farklılıklarına, özel tasarım veya hazır tasarım bir yapı olup olmamasına bağlı olarak fiyatlandırılarak paketler halinde sizlere sunulmuş, paket dışında ise ekstra diye tabir edilen isteklerin bedeli yansıtılarak toplam ücretler ortaya çıkartılmıştır.

E Ticaret Paketleri Fiyatları ; E Ticarette özellikle E Ticaret’in ihtiyaçlarına göre hazırlanan paketler yanında özel isteklere dayandırılan paketler bulunabilmektedir.

Kurumsal Web Sitesi Paketleri Fiyatları ; Kurumsal Web Sitesi Paketleri ve Fiyatları ise daha çok Müşteri istek ve beklentilerine dayalı olarak geliştirilen paketleme ve fiyat aralıkları ile belirlenmektedir.

Özel Yazılım Paketleri Fiyatları ; Adı gibi Sadece Özellikli ve Gelişmiş, size özel tasarlanarak tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş paketler ve Site fiyatları ‘dır.

DEVAMINI OKU
SİTE KURMA FİYATLARI
Paket 1
Paket 2
Paket 3
Nedir ?
Kurumsal
Kurumsal
E-Ticaret
Eski Fiyat
7.000 TL + KDV
9.000 TL + KDV
9.500 TL + KDV
İndirimli Fiyat
5.000 TL + KDV
6.500 TL + KDV
7.500 TL + KDV
Yıllık Yenileme
500 TL + KDV
750 TL + KDV
1.000 TL + KDV
1 Yıl Ücretsiz Hosting
1 Yıl Ücretsiz Destek
1 Yıl Ücretsiz SSL Sertifikası
Full Mobil Uyum %100 Mobil Uyumu
Sınırsız Upload Download ve Bandwith
Sınırsız Mail Açma ve Kapatma
Mega Filtreleme Pro Sistemi
Web Akıllı Search Pro Sistemi
2 Farklı Yabancı Dil Entegrasyonu
Paytr Ödeme Sistemi
Iyzico Ödeme Sistemi
Yurtdışı Klarna ve Idea Ödeme Sistemi
Bizim Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Net Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu
Mikro Muhasebe Entegrasyonu
Nebim Muhasebe Entegrasyonu
Google Full Pagespeed Pro 80+
Aras Kargo Api Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
Sürat Kargo Api Entegrasyonu
UPS Kargo Api Entegrasyonu
N11 Pazaryeri Entegrasyonu
Modanisa Pazaryeri Entegrasyonu
Hepsiburada Pazaryeri Entegrasyonu
Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu
Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu
Pazaryerleri Ürün Varyant Ekleme Sistemi
Google SEO Link Yapılandırma ve Ekleme Aracı
Google Analytics Entegrasyonu
Google Search Console Entegrasyonu
Google Ads Entegrasyonu
Instagram Mağaza Entegrasyonu
Özel Web Sitesi Tasarımı ve Front End Geliştirme
B2B Özel Bayilik Sistemi ve Bayii Kar Marjı Sistemi
C2C Özel Pazaryeri Sistemi ve Pazaryeri Oluşturma
Özel Android - IOS Aplikasyonu ve Entegrasyonu
Özel İstek Hakkı ve Bireysel Müşteri Temsilcisi
7/24 Whatsapp İletişim Hattı Özel Müşteri Girişi
Müşteriye Özel Bulut SSD Gelişmiş Server Sistemi
Paket 4
Paket 5
Nedir ?
E-Ticaret
Özel Paket
Eski Fiyat
12.000 TL + KDV
17.500 TL + KDV
İndirimli Fiyat
10.000 TL + KDV
12.500 TL + KDV
Yıllık Yenileme
1.500 TL + KDV
2.500 TL + KDV
1 Yıl Ücretsiz Hosting
1 Yıl Ücretsiz Destek
1 Yıl Ücretsiz SSL Sertifikası
Full Mobil Uyum %100 Mobil Uyumu
Sınırsız Upload Download ve Bandwith
Sınırsız Mail Açma ve Kapatma
Mega Filtreleme Pro Sistemi
Web Akıllı Search Pro Sistemi
2 Farklı Yabancı Dil Entegrasyonu
Paytr Ödeme Sistemi
Iyzico Ödeme Sistemi
Yurtdışı Klarna ve Idea Ödeme Sistemi
Bizim Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Net Hesap Muhasebe Entegrasyonu
Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu
Mikro Muhasebe Entegrasyonu
Nebim Muhasebe Entegrasyonu
Google Full Pagespeed Pro 80+
Aras Kargo Api Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
Sürat Kargo Api Entegrasyonu
UPS Kargo Api Entegrasyonu
N11 Pazaryeri Entegrasyonu
Modanisa Pazaryeri Entegrasyonu
Hepsiburada Pazaryeri Entegrasyonu
Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu
Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu
Pazaryerleri Ürün Varyant Ekleme Sistemi
Google SEO Link Yapılandırma ve Ekleme Aracı
Google Analytics Entegrasyonu
Google Search Console Entegrasyonu
Google Ads Entegrasyonu
Instagram Mağaza Entegrasyonu
Özel Web Sitesi Tasarımı ve Front End Geliştirme
B2B Özel Bayilik Sistemi ve Bayii Kar Marjı Sistemi
C2C Özel Pazaryeri Sistemi ve Pazaryeri Oluşturma
Özel Android - IOS Aplikasyonu ve Entegrasyonu
Özel İstek Hakkı ve Bireysel Müşteri Temsilcisi
7/24 Whatsapp İletişim Hattı Özel Müşteri Girişi
Müşteriye Özel Bulut SSD Gelişmiş Server Sistemi

Site Kurma Fiyatları ; Ortalama bir yazılımcı çalışma arkadaşımızın 1 Aydaki hakediş miktarı, sosyal devlet giderleri gibi ek giderlerinin hesaplanarak, yazılım ve tasarımın ne kadar zaman alacağına bağlı olarak toplanınca elde edilen toplam giderlere kar marjı konarak hesaplanmaktadır.

Web Sitesi Kurma Fiyatları ; Web Sitesinin hangi alanda faaliyet göstereceğine, altyapı farklılıklarına, özel tasarım veya hazır tasarım bir yapı olup olmamasına bağlı olarak fiyatlandırılarak paketler halinde sizlere sunulmuş, paket dışında ise ekstra diye tabir edilen isteklerin bedeli yansıtılarak toplam ücretler ortaya çıkartılmıştır.

E Ticaret Paketleri Fiyatları ; E Ticarette özellikle E Ticaret’in ihtiyaçlarına göre hazırlanan paketler yanında özel isteklere dayandırılan paketler bulunabilmektedir.

Kurumsal Web Sitesi Paketleri Fiyatları ; Kurumsal Web Sitesi Paketleri ve Fiyatları ise daha çok Müşteri istek ve beklentilerine dayalı olarak geliştirilen paketleme ve fiyat aralıkları ile belirlenmektedir.

Özel Yazılım Paketleri Fiyatları ; Adı gibi Sadece Özellikli ve Gelişmiş, size özel tasarlanarak tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş paketler ve Site fiyatları ‘dır.