Whatsapp
Tıkla Ara
Hakkımızda

SK Interactive, Türkiye’de 5 şubesi ve 28 toplam çalışan sayısı ile 13 Yıldır ülkemiz menfaatleri doğrultusunda emek veren Yazılım Firması’dır. Yazılım Departmanı, Sosyal Medya departmanı, Google Reklamcılığı ve SEO Departmanı da bulunan firmamız; bünyesinde Grafikerler, Frontend ve Backend Yazılımcıları ile SEO ve Dijital Pazarlama çalışmalarını yürüten uzmanlarımız bulunmaktadır.

Misyon edindiğimiz görev , Ülkemizde bulunan ve Yazılım ihtiyacı olan herkese doğru, kaliteli ve iletişim problemi yaşamayacağı bir yapıda, hizmetlerimizden mutlu olan kullanıcılar ile beraber yıllarca çalışmak ve onlara tam bir yol arkadaşı olabilmektir.

Vizyonumuz ; Türkiye’nin en büyük yazılım firmalarından biri olup, milletimize ve devletimize hizmet etmekten asla vazgeçmeyen bir yapıda, on binlerce mutlu referans oluşturabilmektir.

Merkez Ofisimizi, Şubelerimizi ve çalışanlarımız ile Yöneticilerimizi ziyaret etmek isterseniz, sizleri, her zaman bir sıcak çay veya kahve tercihinizle, Türkiye genelindeki tüm ofislerimize bekleriz. Hem beraber sohbet eder hem de işlerinizle ve ihtiyaçlarınızla ilgili sizlerle konuşma fırsatı bulmuş oluruz.